Kadra trenerska

Studium Zawodowe Trenera Zmiany jest projektem, który dopełnia naszą ofertę skierowaną do osób zainteresowanych nabywaniem kompetencji w dziedzinie wspierania szeroko pojętego rozwoju. Wraz ze Studium Zawodowym Coacha Biznesu oraz Szkołą Coachingu Zespołowego i Grupowego, Studium Trenera pozwala nam zaoferować szeroki wachlarz sprawdzonych metod pracy z grupami osób, jak i pojedynczymi osobami.

Program jest autorskim pomysłem, choć projektując go czerpaliśmy z naszych najlepszych doświadczeń zdobytych przy tworzeniu i realizacji projektów dla trenerów wewnętrznych w organizacjach biznesowych i otwartych szkołach trenerów. Jest on połączeniem naszych pasji trenerskich i coachingowych. Coaching zmienił nasz sposób pracy z grupami i to absolutnie jest widoczne w programie szkoły.

Robimy to, co lubimy i jak lubimy. Chcemy zaprosić i Ciebie do zasmakowania naszej pasji!

Ania…

W pracy z grupami liczy się autentyczność, pełna akceptacja i empatia„.

Lubię słuchać innych, dawać im pełną uważność i wsparcie w zmaganiu się z trudnościami i wyzwaniami – tymi zawodowymi i osobistymi. Bycie trenerem to coś więcej niż nauczanie„.

Więcej o mnie, już bardziej formalnie… – tutaj

 

Rafal_goryRafał…

Bardzo lubię pracować z grupami i zespołami, procesy grupowe są niesamowite, z jednej strony nieprzewidywalne, z drugiej manifestujące się z zegarmistrzowską precyzją – etap po etapie. Możliwość towarzyszenie grupie w rozwoju to niezwykłe doświadczenie„.

Najbardziej lubię te momenty, kiedy jestem z uczestnikami moich szkoleń i treningów w prawdziwym i naturalnym kontakcie. Wtedy absolutnie doświadczam przepływu…„.

Nie wiem, czy wolę trenerstwo, czy coaching… Na szczęście mam jeszcze coaching grupowy i zespołowy, tutaj mogę połączyć oba obszary…

Więcej o mnie, już bardziej formalnie… – tutaj

 

Michał…

Ludzie w coachingu dokonują niezwykłych rzeczy. Wystarczy, że uwierzą, że mają wszystko to, co jest im potrzebne, aby żyć szczęśliwie

Zespół może działać efektywniej, jeśli ludziom pozwoli się, aby mówili o swoich potrzebach„.

Więcej o mnie, bardziej formalnie… – tutaj

 

Magdalena KoziolMagdalena…

Cenię szkolenia, w których są ćwiczenia wywołujące emocje, budujące samopoznanie i dające okazję do znalezienia własnych, odpowiednich dla uczestnika rozwiązań

Przywództwo w zespole to coś innego, niż bycie po prostu szefem. Członkowie zespołów mogą przewodzić w obszarach, w których są szczególnie skuteczni i zmotywowani, jeśli tylko da się im na to przestrzeń. Zespół wchodzi wtedy na wyższy poziom skuteczności działania

Więcej marzeń zostało uśmierconych przez wątpliwości i brak zaufania do siebie, niż przez faktyczne porażki

Więcej o mnie, już bardziej formalnie… – tutaj

Ania…

Najważniejsza jest postawa trenera, to ona ostatecznie decyduje o jakości relacji  uczestnikami szkoleń i ich gotowości do transformujących zmian. Akceptacja, empatia, autentyczność to dla mnie trzy najważniejsze wyznaczniki pracy trenera. Reszta też ma znaczenie, ale drugorzędne„.

Nie ma trudnych uczestników, są tylko trudne sytuacji i to najczęściej sprowokowane przez samego trenera. Kiedy poświęcasz czas, aby być z drugim człowiekiem w prawdziwej relacji opartej na zaufaniu, wszystko staje się proste„.

Więcej o mnie, bardziej formalnie… – tutaj

 

Mamy doświadczenie w pracy na procesie grupowym, jesteśmy trenerami, którzy uczą innych trenerów i praktykujemy coaching.

Dajemy gwarancję naprawdę dobrej jakości…

Sprawdź cele i program Studium
Sprawdź warunki uczestnictwa
Sprawdź terminy najbliższej edycji
Sprawdź ceny


Sprawdź przygotowanie wykładowców

Wyślij zgłoszenie