Nowe kursy trenerskie jeszcze na jesieni

Z przyjemnością informujemy, że na jesieni uruchomimy dwa nowe programy szkoleniowe – dla początkujących i doświadczonych trenerów. Oba programy będą nowością na rynku. Oba powstają w oparciu o nasze doświadczenia trenerskie i doświadczenia naszych zaprzyjaźnionych trenerów i coachów.

  • TRENER ZMIANY – 6-miesięczny program rozwojowy dla tych, którzy chcieliby pracować z osobami, które pragną wprowadzić zmiany w swoim życiu. Typowe szkoły trenerskie, które funkcjonują na rynku, koncentrują się na przygotowaniu trenerów instruktorów, których podstawowym zadaniem jest przekazywanie wiedzy i uczenie nowych umiejętności, czy to biznesowych czy psychospołecznych (zależnie od specjalizacji szkoły). Studium Zawodowe Trenera Zmiany będzie przygotowało do pracy na głębszych poziomach – na poziomie przekonań, wartości, tożsamości i misji. Uczestnicy programu będą rozwijali podstawowe umiejętności trenerskie, tak jak w każdej typowej szkole trenerów, ale wszystko będzie odbywało się w kontekście pracy na postawach i inspirowania innych do zmiany. Wśród treści programowych znajdą się takie tematy jak: budowanie gotowości do zmiany, wywiad motywujący, praca z oporem przed zmianą, zmiana nawyków, praca z przekonaniami ograniczającymi, tworzenie programów zmiany, coaching grupowy, elementy dramy i ustawień systemowych w szkoleniach.
  • TRENER 2.0 – Cykl 6 seminariów rozwojowych dla praktykujących trenerów – każdy na inny temat, każdy z innym prowadzącym. W programie m.in. neurotrening, neurodydaktyka, myślenie wizualne i gamestorming, neurocoaching zespołowy jako wsparcie po szkoleniu, praca z metaforą i kartami, superwizja trenerska, prowadzenie szkoleń online.

Już wkrótce powiemy coś więcej…
Śledźcie aktualności na naszej stronie (mam nadzieję, że zauważyliście zmiany na stronie) lub na portalach społecznościowych:

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej…
zarezerwować sobie miejsce na pierwszej edycji kursu…
i uzyskać atrakcyjną cenę „first minute”…

Skontaktuj się z namiKONTAKT